Lustro jest jednym z najstarszych wynalazków naszej cywilizacji. Przez lata, lustra przeszły ewolucję, poczynając od zmiany technologii wytwarzania tafli lustrzanej, aż po zintegrowane oświetlenie, ogrzewanie, soczewki powiększające, czujniki ruchu i wiele innych. Dziś, wraz z rosnącą rolą wizerunku,
posiadanie najwyższej jakości lustra nabiera dodatkowego znaczenia.


ManufakturaLustra.pl to nie tylko sklep oferujący najwięcej modeli luster w Polsce, to także filozofia sprzedaży produktów najwyższej jakości, jak również obsługa, które pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo.


Gwarantujemy, że zawsze znajdziemy czas, żeby Cię wysłuchać Drogi Kliencie.

Gwarantujemy, że pokochasz nasze lustra tak jak my je kochamy – za piękno, perfekcyjne wykonanie, wszechstronność wzorów i dodatkowych opcji.

Gwarantujemy, że nasze lustra są energooszczędne, przyjazne środowisku i wykonane z najwyższej klasy materiałów.

Gwarantujemy bezawaryjne funkcjonowanie naszych produktów, po to żebyś nie tracił czasu na wizyty fachowców.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy – solidne drewniane opakowanie, ubezpieczona przesyłka i renomowana firma kurierska. Za dostawę lustra nic nie zapłacisz!

Gwarantujemy możliwość odstąpienia od umowy, nie ze względu na uregulowania prawne, ale dlatego że chcemy mieć tylko zadowolonych klientów.

Gwarantujemy, że będziemy wprowadzać nowe wzory i najnowsze udoskonalenia, tak aby nasze lustra zawsze Cię zachwycały.


W naszej ofercie znajdziesz lustra oraz szafki lustrzane LED.  Markę J-Mirror charakteryzuje unikatowa, opatentowana technologia LED, która posiada w pełni ukryte źródło światła i równomierne oświetlenie. Dodatkowo lustra oprawione są w piękne ramy z wielu materiałów m.in. ze stali, aluminium, drewna i hartowanego szkła.

Większość modeli może być wyposażona w ogrzewanie zapobiegające parowaniu, wbudowane lusterko kosmetyczne, przełączniki sensoryczne do sterowania oświetleniem. Wszystkie lustra możemy wyprodukować w dowolnym rozmiarze do 2,5 metra!

Jeśli nie możesz znaleźć lustra, które spełnia Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami.

Zmieniamy się dla Ciebie i rozszerzamy naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najwyższej jakości lustra ale również szafki lustrzane i kabiny prysznicowe. Wszystko skrojone według Twoich oczekiwań!


Zapraszamy do naszego sklepu,

Zespół ManufakturaLustra.pl